Kubki metalowe z nadrukiem: reklama firmy w rękach kawoszy

Zastanawiasz się, czy metalowe kubki będą dobrym upominkiem dla Twoich kontrahentów, którzy kochają kawę? Oczywiście, że tak! Przeczytaj nasz tekst, w którym wyjaśniamy jakie cechy sprawiają, że akurat te gadżety reklamowe nie wychodzą z mody i są skuteczną formą reklamy.

Dlaczego kubki metalowe z nadrukiem to must have dla kawosza? 

Kawa jest obecna praktycznie w każdej kulturze świata, zmieniają się jedynie jej rodzaje oraz rytuały związane z jej piciem. W Polsce zwyczaj spożywania kawy również jest silnie zakorzeniony. 

Wiąże się z porannym przebudzeniem lub chwilą delektowania się ulubionym płynem w gronie współpracowników, przyjaciół czy rodziny. Plus jest taki, że kawa wypijana w przyzwoitych ilościach może mieć pozytywny wpływ na organizm, więc nie ma powodu, aby kawosze musieli z niej rezygnować.

Przejdźmy teraz do meritum – dlaczego warto kupić metalowe kubki jako gadżet reklamowy? Ponieważ:

  • są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zmiany temperatury,
  • są wielofunkcyjne – nawet, jeśli obdarowana nimi osoba wypija tylko jedną kawę dziennie, to może używać naczynia do spożywania innych napojów,
  • zapewniają izolację cieplną – znamy naprawdę niewiele osób, które lubują się w popijaniu kawy, która jest zimna. Dobra kawa musi być gorąca i aromatyczna, dlatego przyda się do niej kubek, który pozwoli zachować odpowiednią temperaturę przez dłuższy czas. Metalowe kubki mają ku temu odpowiednie warunki,
  • łatwo je wyczyścić – niemal wszystkie modele można łatwo umyć, co pozwala zachować je w dobrym (i higienicznym) stanie,
  • mają sporą powierzchnię, na której można umieścić logo lub inne detale reklamowe,
  • posiadają wiele walorów estetycznych – jeśli na hasło „metalowy kubek” oczami wyobraźni widzisz jedynie kubek emaliowany z własnym nadrukiem, to wiedz, że opcji jest znacznie więcej. Ten retro pomysł jest dobry, ale inne również przypadną Ci do gustu, zobaczysz.

Stalowy kubek Dusk o nowoczesnym wyglądzie, stylistyką nawiązuje do klasycznych kubków ceramicznych

Wybierz kubki metalowe z nadrukiem dla swojego biznesu

Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się, czy wybierasz kubki metalowe z nadrukiem na przykład z tej strony: https://www.tampogadzet.pl/c/kubki-kubki-metalowe

A może szukasz upominków na konkretne wydarzenie?

Metalowe kubki jako standardowy gadżet będą doskonałym pomysłem m.in. dla:

  • firm z wyposażeniem sportowym (np. kubki z karabińczykami, proste kubki stalowe),

Metalowy dwuścienny kubek

  • biznesów zajmujących się transportem i logistyką (np. kubki z podwójną ścianką), 
  • biur podróży (np. kubki z wieczkiem i antypoślizgowym uchwytem),

Kubek z pokrywką – idealny dla zabieganych

  • firm budowlanych (np. kubki z podwójną ścianką i solidnym uchem).

To tylko kilka przykładów, bo z takich kubków mogą się ucieszyć również pracownicy magazynów, administracji, nauczyciele czy pracownicy IT (oni naprawdę pochłaniają zawrotne ilości kawy!). Tutaj propozycją będą np. dwuścienne kubki w formie izolacyjnej butelki z zakrętką.

Możesz się też przygotowywać np. do konkretnego wydarzenia, na którym zamierzasz rozdawać swoje gadżety, aby dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Kubek metalowy z logo wręczany podczas miejskiego festynu czy jako wygrana w konkursie również świetnie sprawdzi się jako reklama i pokaże, że Twoja firma działa w danym regionie lub otworzyła nowy punkt w mieście. 

Personalizowany kubek metalowy z nadrukiem to praktyczny gadżet, który będzie atrakcyjnym i wytrzymałym podarunkiem dla Twoich klientów lub współpracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *