VIII KONGRES BUSINESS WITHOUT LIMITS
ONLINE/STACJONARNIE
I DZIEŃ, 23 CZERWCA 2021 r.
SCENA 1

Prelegenci:

• Piotr Cieszewski - 10 lat dyrektor w Skanska S.A, trener przywództwa - Moderator
• Beata Drzazga - Prezes BetaMed
• Michał Sapota - Prezes Zarządu HRE Investments
• Rafał Kowalczyk - Prezes Zarządu OPTEA
• Krzysztof Tokarz - Prezes Grupy Kapitałowej Specjał
• Stanisław Kruczek - Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego

Prelegenci:

• Aneta Kuś – Prezes Zarządu Centrum Naukowo-Technologiczne Systemów Bezzałogowych Sp. z o.o. - Moderator
• Grzegorz Łobodziński - Właściciel firmy Fotoacc oraz Prezes Zarządu Centrum Usług Dronowych sp. z o.o.
• Sławomir Huczała - Właściciel, Główny Konstruktor w Spartaqs Sp. z o.o.
• Adrian Słowikowski - Główny Sztab Policji KGP
• Dariusz Marszałek - Prezes Zarządu Air Argo Sp. z o.o.

Prelegenci:

• Paula Fanderowska - Prezes Zarządu Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce - Moderator
• Żaneta Berus - CEO In2Win Business Consulting
• Mateusz Kurlit - CEO Berrylife (Transmisje online| Multimedialne stoiska targowe | Obsługa Eventów | Instalacje Multimedialne | Produkcja treści | Rental)
• Monika Dymacz-Kaczmarczyk - Prezes Stowarzyszenia MPI Poland
• Michał Kaleta – Managing Director Endorfina Events
• Łukasz Adamowicz - Wiceprezes Zarządu BFC Travel, Wiceprezes SOIT

Prelegenci:

• Jarosław Paszyn - Prezes Polskiego Klubu Lotniczego - Moderator
• Krystian Zięć - CEO Alioth Group
• Marek Bujny - Dyrektor operacyjny Wiceprezes Zarządu Ultratech Sp.z.o.o.
• Costantino Panvini Rosati - Leonardo Aircraft Division

Prelegenci:

• Krystian Kulczycki - Prezes zarządu PayEye sp. z o.o.

Prelegent:

• dr Grzegorz (Greg) Rawicz-Mańkowski - Ekspert z zakresu analityki biznesowej, controllingu i realizacji strategii

SCENA 2

Prelegenci:

• Stanisław Kluza - Polski ekonomista, były Minister Finansów - Moderator
• Krzysztof Szubert - President of the Management Board NCBR Investment Fund
• Piotr Patkowski - Wiceminister Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej
• Piotr Arak - Dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego Polski Instytut Ekonomiczny
• Kacper Nosarzewski - Partner 4CF
• Małgorzata Jarosińska-Jedynak -Sekretarz Stan Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

Prelegenci:

• Przemysław Broniszewski – Prezes Zarządu Związek Pracodawców Ogólnopolskich Mediów Telewizyjnych MOC TV - Moderator
• Jarosław Kordalewski - Wiceprezes Zarządu ds. technologicznych i IT Canal+ Polska
• Jacek Amsterdamski - Dyrektor dystrybucji WP Pilota i Telewizji WP
• Simeon Mirzayantz - Szef sprzedaży międzynarodowej Glance-Mediametrie
• Vincent Grivet – Chairman at HBB TV
• Yaroslav Gorodetsky - Prezes Zarządu CDN Video

Prelegenci:

• Jadwiga Stryczyńska - Wiceprezes Polskiego Klubu Lotniczego - Moderator
• Michał Zachara - Dyrektor Operacyjny w polskiej firmie z sektora kosmicznego – KP Labs.
• Grzegorz Brona - Co-founder at Creotech Instruments, former Polish Space Agency president
• Jacek Kubrak - Prezes Podkarpackiego Centrum Innowacji
• Kinga Gruszecka - p.o. Dyrektor Departamentu Edukacji Polska Agencja Kosmiczna
• Mikołaj Podgórski - Dyrektor Operacyjny Scanway
• Paweł Pacek - Dyrektor biura rozwoju technologii w ARP S.A.

Prelegenci:

• Piotr Psyllos - ekspert w dziedzinie elektroniki, IT i AI , przedsiębiorca - został uznany przez American Forbes za jednego z 30 najbardziej błyskotliwych młodych wynalazców w Europie. Zwycięzca etapu krajowego i finalista etapu centralnego w Seattle w Microsoft Imagine Cup - największych konkursach IT na świecie.

Prelegenci:

• Vincent Grivet - Chairman at HbbTV

Prelegenci:

• Robert Zapotoczny - Prezes PFR Portal PPK

II DZIEŃ, 24 CZERWCA 2021 r.
ONLINE

Prelegenci:

• Andrzej Gantner - Dyrektor Generalny Polska Federacja Producentów Żywności - Moderator
• Arkadiusz Trefon - założyciel spółki Vianat
• Maciej Bartoń - Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju JARS S.A.
• Piotr Jandziak - Prezes Zarzadu, EuroPharma Alliance Sp. z o.o.
• prof. dr hab. inż. Agnieszka Bartoszek - Profesor z Katedry Chemii, Technologii i Biotechnologii Żywności Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

Prelegenci:

• Bartłomiej Kozek - Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju w Centrum UNEP/GRID - Moderator
• Jerzy Miszczak – Prezes Zarządu Spółki PAK VOLT S.A
• Grzegorz Nowaczewski – Founder and CEO Virtual Power Plant
• Jacek Wasik - Dyrektor Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej
• Dr Wojciech Szymalski - Prezes Instytutu Na Rzecz Ekorozwoju
• Adam Guibourgé-Czetwertyński - Podsekretarz Stanu Ministerstwa Klimatu i Środowiska

Prelegent:

• Michał Czechowski – Prezes Zarządu SwipBox Polska

Prelegenci:

• Bartosz Piziak - Instytut Rozwoju Miast i Regionów UrbanLab - Moderator
• Joanna Krukowska - Kierowniczka działu oraz koordynatorka merytoryczna UrbanLab Gdynia w Laboratorium Innowacji Społecznych.
• Paul Manwaring - Założyciel Internet of Things (IoT) Living Lab Amsterdam
• Sławomir Świder - Zastępca dyrektora Biura Obsługi Informatycznej i Telekomunikacyjnej Urzędu Miasta Rzeszowa,
• David Bartok - Dyrektor Zarządzający Parku Przemysłowego Nyíregyháza.
• Kathy McArdle - Dyrektor ds. Odnowy Gospodarczej i Kultury, Metropolitalnej Rady Miejskiej Barnsley

Prelegenci:

• Janusz Grądzki - Dyrektor Regionalny EVBox - Moderator
• Monika Bąk - Prezes Zarządu AUTOPART SA
• Dawid A. Kmiecik - Prezes Zarządu Nexity Global
• Jacek Mizak - Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych
• Jacek Błaszczyński - Dyrektor ds. Rozwoju Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych
• Gabriel Buchała – Wiceprezes Zarządu Bury Automotive Sp. Z o.o., Dyrektor d/s Rozwoju

Prelegenci:

• Łukasz Malinowski - Dyrektor Zarządzający / redaktor naczelny Zespół Doradców Gospodarczych TOR - Moderator
• dr Jakub Majewski – Adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim w Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (EUROREG)
• Michał Litwin – Związek Niezależnych Przewoźników Kolejowych
• Andrzej Bittel - Sekretarz stanu, pełnomocnik rządu ds. przeciwdziałania wykluczeniu komunikacyjnemu
• Arnold Bresch – Członek Zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., Dyrektor ds. realizacji inwestycji
• Karol Kłosowski - Dyrektor Departamentu Przewozów Pasażerskich Urzędu Transportu Kolejowego