MONIKA DYMACZ

Chief Experience Officer, Catalyst Poland 

Prezes MPI Poland Chapter


Trener biznesu i facylitator. Absolwentka UJ oraz MBA na Oxford Brooks University, gdzie otrzymała dyplom z wyróżnieniem. 

Praktyk biznesu, wywodzący się ze środowiska korporacyjnego. Przez wiele lat Pełnomocnik ds. Innowacji, rozwijający kreatywność wewnątrz organizacji i wprowadzający w życie narzędzia i procesy budujące kulturę innowacyjności.

Inspirator, siewca pomysłów, człowiek akcji. Na co dzień zarządza firmą, reprezentuje ją na zewnątrz, przynosi nowe pomysły na rozwój i współpracę, pracuje blisko z korporacjami, prowadzi grupy w projektach typu team building, szkoleniach z budowania zespołów, kreatywności i innowacyjności. 

Autorka gier i symulacji biznesowych oraz narzędzi rozwojowych w duchu edutainment. Wykorzystuje elementy gier wspierając realizację celów HR i marketingowych organizacji. W swojej praktyce opiera się głównie na tych metodach, rozwijając i aplikując je do projektów z pogranicza eventów, team-buildingu i szkoleń. Sens tych działań jest jeden – maksymalnie zaangażować uczestnika eventu lub szkolenia, aby najskuteczniej zrealizować cele biznesowe zleceniodawcy. Od marca 2020 aktywnie wdraża projekty integracyjne online, z powodzeniem rozwijając nowe metody i narzędzia.

Monika jest aktywnym uczestnikiem, moderatorem i prelegentem międzynarodowych warsztatów i konferencji poświęconych szkoleniowym grom symulacyjnym oraz innowacyjnym organizacjom.

Nagrodzona tytułem jednej z najbardziej wpływowych osób w branży eventowej za rok 2016 w konkursie MP Power Awards, natomiast produkty z oferty Catalyst zostały wyróżnione nagrodą MP Power w kategorii Angażowanie Uczestników, za lata 2017, 2018 oraz 2019.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat prowadziła szkolenia m.in. dla: Santander, Grupa Azoty, Danone, Philip Morris, AstraZeneca Poland, Grupa Żywiec, Valeo, Pegasystems, Grupa Aspen czy Pratt & Whitney.

Zaloguj się aby zobaczyć komentarze