Prelegenci

Radosław Ostrowski

Adwokat, Wspólnik Zarządzający w AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu
Radosław wykonuje zawód adwokata od 2013 r., wcześniej od 2006 r. był radcą prawnym (uzyskał I lokatę w kraju na egzaminie zawodowym), studia ukończył z wyróżnieniem w 2002 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim (uzyskując nagrodę w konkursie na najlepszą pracę magisterską).
Posiada szerokie doświadczenie w doradztwie prawnym i podatkowym dla biznesu, zarówno w sprawach krajowych, jak i zagranicznych.
Zakres specjalizacji Radosława obejmuje w szczególności prowadzenie negocjacji biznesowych z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi oraz doradztwo prawne i podatkowe w sprawach fuzji, przejęć oraz reorganizacji. Radosław pracował dla wiodących polskich firm m.in. z branży meblowej, farbiarskiej, towarów konsumpcyjnych czy rynku automotive.
Ponadto, jest Członkiem Rady Podatkowej oraz Rady Firm Rodzinnych przy KPP LEWIATAN w Warszawie, Członkiem International Fiscal Association, International Association of Managing Partners oraz Członkiem Komisji ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie.

wróć