Prelegenci

Michał Czechowski

 

Przedsiębiorca z dyplomem Executive MBA posiadający ponad 14 lat doświadczenia w projektach na styku technologii z biznesem.

Specjalizacja w ostatniej mili kurierskiej, nowych technologiach oraz fintech, optymalizacji procesów sprzedaży, płatności i dostawy, wprowadzaniu nowych strategicznych kanałów dystrybucyjnych w sprzedaży, realizacji projektów hardware as a service.

Zarządzanie wieloma strategicznymi projektami z takimi partnerami biznesowymi takimi jak Amerigas, Alior Bank, BillBird, Citi Bank, BnP Paribas, DHL, Euronet, Elavon, FedEx, GRG, Hitachi, Link4, Poczta Polska, Sygnity, PKO BP, PEKAO SA, PWC, Idea Bank, NCR, Impel, G4S, Konsalnet, Swipbox, Glory, Comp, Vivus i wieloma innymi.

Obecnie pełni funkcję prezesa zarządu Swipbox Polska – dostawcy rozwiązań ostatniej mili dla firm kurierskich. Do 2018r członek zarządu i współzałożyciel NoaTech, odpowiedzialny za rozwój biznesu, operacje, i strategię spółki. Do 2013r członek zarządu KLOS Nowoczesne Technologie Bankowe, gdzie przez 9 lat odpowiadał za R&D i sprzedaż dla 15 największych banków w Polsce. Autor wielu projektów nowych technologii, w tym wielu rozwiązań w zakresie samoobsługi, które jako pierwsze ukazały się na rynku lokalnym.

Absolwent Executive MBA na Uniwersytecie Koźmińskiego (2010). Uzyskał także dyplom magistra informatyki w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (2008),

Prelegent na wielu ważnych wydarzeniach oraz konferencjach krajowych. Ambasador G2A Arena.

wróć