Prelegenci

Marta Półtorak

 

Prezes Zarządu Marma Polskie Folie Sp. z o.o. istniejącej od 1991 roku – laureat Diamentów Forbesa 2016. Grupa kapitałowa Marma jest jednym z największych w Europie przetwórców tworzyw sztucznych.

– Prezes Zarządu Develop Investment Sp. z o.o. właściciela Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall, największego wielofunkcyjnego kompleksu stolicy Podkarpacia łączącego w sobie świat biznesu, kultury, handlu i rozrywki – zdobywca Lidera Regionu w kategorii „Działalność Kulturalna i Handlowa” 2015, Lauru Klienta 2013 w kategorii podkarpackie centra handlowe.

-Wiceprezes Zarządu Hotele Grupy Marma Sp. z o.o., firmy która w 2012 roku otworzyła pierwszy na Podkarpaciu hotel Hilton Garden Inn w Rzeszowie, który zdobył m.in.: Excellence in Quality 2015 i 2016 (przyznane przez Hilton Worldwide), Best Hotel Award (2013, 2014, 2015); TripAdvisor: Traveller Choice (2014, 2015) i Certificate of Excellence (2014, 2015)

-Kobieta Przedsiębiorcza 2010 Podkarpacia w kategorii  Działalność Gospodarcza.

-Laureatka Rankingu „100 Kobiet Biznesu 2015” – rankingu najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce, przygotowanego przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”.

-Menadżer Roku 2016 Podkarpacia w kategorii Działalność Gospodarcza.

-Zdobywczyni nagrody Super Wiktoria „Osobowość roku 2016” – nagroda przyznana
w ramach Konkursu WIKTORIA 2016 Znak Jakości Przedsiębiorców organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiebiorców we współpracy z samorządem terytorialnym i gospodarczym z terenu Rzeczpospolitej Polskiej.

-Zdobywczyni w 2017 roku Złotego Medalu Akademii Polskiego Sukcesu za wybitne osiągnięcia w produkcji folii przemysłowych oraz wkład w rozwój gospodarczy Regionu Podkarpackiego.

-Mecenas, współorganizator i pomysłodawca licznych działań prospołecznych, charytatywnych, kulturalnych  i sportowych, w tym:

-Honrowy Przyjaciel Rzeszowskiej Hematologii

-Finansowanie budowy Domu Polskiego w Nepalu dla ofiar trzęsienia ziemi

-Wsparcie pobytu w Polsce grupy dzieci z Ukrainy pochodzących z obszarów objętych działaniami wojennymi

-Wieloletni Mecenas Wystawy Bliźniemu Swemu na rzecz Towarzystwa Św. Brata Alberta

-Prezes  oraz sponsor tytularny drużyny żużlowej w Rzeszowie  (10 lat)

-Propagator projektu „Siemacha Spot w galeriach Handlowych”, innowacyjnej placówki, która mieści się pod dachem Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall zawierającej bogatą ofertę zajęć edukacyjnych, artystycznych, muzycznych i komputerowych dla dzieci i młodzieży

-Wsparcie wydania pierwszego polskiego przekładu „Matematycznych zasad filozofii przyrody” Isaaca Newtona

– Sponsoring Młodzieżowego Klubu Judo UKJ Millenium; dwukrotnego Mistrza paraolimpijskiego Rafała Wilka; Mistrza Polski Seniorów w Judo, medalistę Pucharów Europy – Michała Bartusika;  Mistrza Świata WFMC w boksie tajskim – Rafała Antończaka.

wróć