Prelegenci

Łukasz Krawczyk

Radca prawny, Członek zespołu Doradztwa Sukcesyjnego w AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu
Łukasz wykonuje zawód radcy prawnego od lipca 2015 r. Przed dołączeniem do AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu był starszym prawnikiem w Deloitte Legal. Doradztwem prawnym na rzecz przedsiębiorców zajmuje się od 2007 r.
Łukasz posiada doświadczenie w realizacji kompleksowego wsparcia w zakresie fuzji i przejęć (M&A), reorganizacji (w tym także przekształceń, połączeń, podziałów spółek, projektowania struktur holdingowych), prawa korporacyjne, prawa cywilne oraz prawa handlowe, w tym również w projektowaniu i negocjowaniu dużych umów handlowych.
W AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu jest także członkiem Zespołu Doradztwa Sukcesyjnego. W tym zakresie zajmuje się nie tylko doradztwem, ale także regularnie jest prelegentem na szkoleniach w zakresie sukcesji, w tym także w firmach rodzinnych. Brał także udział w pracach nad projektem założeń projektu do ustawy o fundacjach prywatnych (rodzinnych) w ramach Rady Firm Rodzinnych przy KPP Lewiatan.
Łukasz jest również zainteresowany alternatywnymi metodami rozwiązywania sporów (ADR), takimi jak negocjacje czy mediacje. Prowadził szkolenia w zakresie negocjacji oraz był liderem drużyny, która zajęła I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Negocjacyjnym dla aplikantów radcowskich w 2014 r. Jest także certyfikowanym mediatorem.

wróć