Prelegenci

Leszek Rakowski

Leszek Rakowski rozpoczął swoją przygodę z technologiami internetowymi 12 lat temu. Zanim założył software house Alpha Leonis prowadził liczne projekty i rozwijał startupy z zakresu technologii i innowacji, między innymi w zakresie druku 3d, cloud computing, rozwiązań webowych. Doświadczenie zdobył wdrażając liczne projekty z zakresu ecommerce dla klientów biznesowych. Stworzył liczne autorskie rozwiązania internetowe m.in. dla klientów takich jak BMW Group.
Specjalizuje się w cyfrowej innowacji, projektowaniu cyfrowych strategii i planowaniu projektów. Posiada szeroką wiedzę w dziedzinie tworzenia i implementacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych w sferze biznesu i edukacji. Aktywnie wspiera firmy, pomagając im przekuwać innowacyjne idee w dochodowe biznesy.
Absolwent studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
Aktualnie doradza firmom w zakresie budowania strategii, doboru i wdrożeniu właściwych technologii oraz prowadzi szkolenia.
Prywatnie pasjonat fizyki i techniki. Poza pracą zawodową interesuje się gotowaniem, do którego podchodzi w sposób eksperymentalny.

wróć