Prelegenci

Karol Zarajczyk

Jest jednym z najmłodszych menedżerów polskich firm produkcyjnych, mogącym poszczycić się wielkimi osiągnięciami.

W 2004 roku ukończył studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość ze specjalizacją Inwestycje kapitałowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie.
Jest absolwentem The Executive Training Programme (stypendium Komisji Europejskiej) w SDA Bocconi School of Management in Milan, The School of Oriental and African Studies University of London, SCIENCES PO Paris oraz Waseda University Tokyo Japan. W 2017 roku dołączył do grona alumnów Warsaw Advanced Management Programs (AMP) IESE Business School.

Zaraz po studiach rozpoczął pracę jako specjalista ds. finansowych w POL-MOT Holding S.A., a po roku został dyrektorem wykonawczym, a potem także członkiem zarządu w spółce Ital-Mot, należącej do grupy POL-MOT. W latach 2008-2009 był dyrektorem ekonomiczno-finansowym w produkującej maszyny rolnicze spółce POL-MOT Warfama, a w roku 2009 został jej wiceprezesem. W 2013 roku objął stanowisko prezesa zarządu URSUS S.A. i kieruje tą spółką do dziś.

Największym sukcesem zawodowym Karola Zarajczyka było wskrzeszenie słynnej polskiej marki URSUS oraz kontynuacja tradycji polskiego przemysłu. Dzięki wiedzy, doświadczeniu, odwadze
i kreatywności, stworzył dynamicznie rozwijającą się firmę, która produkuje nie tylko ciągniki i maszyny rolnicze, ale także trolejbusy i autobusy elektryczne.

wróć